logo dietical 500

Witam na mojej stronie. Nazywam się Anna Maciejewska i pomogę Ci zmienić Twoje nawyki żywieniowe.

search
Anna Maciejewska o mnie

d i e t a ?

"Bo w życiu trzeba żyć...!"

Hasło niby znajome, niby banalne, a jednak tak często spotykam pacjentów bojących się, że niestety kolejny raz będą „na diecie”, że inaczej się nie da…

Nic bardziej mylnego!

Mam to szczęście, że wykonuję swój zawód z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Mówią, że jestem dietetykiem ‚rozsądnym’, że nie wymyślam, że nie zabraniam, że pozwalam żyć (jeść!).

Jestem dietetykiem „rozsądnym”, który pragnie nauczać jak jeść zdrowo.

Mam to szczęście, że wykonuję swój zawód z ogromnym zaangażowaniem i pasją.

Liczne szkolenia, konferencje oraz warsztaty pozwalają mi pogłębiać wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej. Daje mi to możliwość pomocy pacjentom z wieloma chorobami, czy dolegliwościami dietozależnymi.

Na co dzień zajmuję się także kobietami w ciąży, parami starającymi się o potomstwo oraz dziećmi. Prowadzę też wszystkich, którzy pragną po prostu nauczyć się zdrowo jeść.

Pierwsza wizyta

Jest spotkaniem kluczowym, ponieważ determinuje przyszłą dietę.

Indywidualna dieta

Przygotowanie diety (jadłospisu), który faktycznie będzie współgrał z daną osobą, wymaga czasu.

Wizyty kontrolne

Wizyty odbywają się średnio co dwa tygodnie. Ich celem jest utrzymywanie motywacji oraz ocena wyników.

Utrwalanie efektów

Podczas tych wizyt utrwalamy wpracowane nawyki żywieniowe, poprzez samodzielne radzenie sobie ze zdrowym odżywianiem.

o p i n i e

Wiele razy próbowałam się odchudzać i nic z tego nie wychodziło, aż w końcu trafiłam do P. Anny. Tutaj w miłej i przyjaznej atmosferze dostałam wiele cennych wskazówek jak mam prawidłowo się odżywiać. Zrzuciłam 10 kg oraz wyniki krwi mam idealne.

Jolanta

"Znany Lekarz"

Doskonały fachowiec! Pełen profesjonalizm. W moim przypadku chodziło o świeżo rozpoznaną cukrzycę. Pani Anna bardzo mi pomogła nie tylko w redukcji masy ciała ale przede wszystkim w ustabilizowaniu glikemii. Polecam wszystkim, oprócz fachowego podejścia bardzo mnie ujęła empatia i zrozumienie.

Dorota W.

"Znany Lekarz"

Pełen profesionalizm, zero zbędnych pytań (w tym o aktualną wagę). Super dostosowana dieta, konkretny plan działania faktycznie prowadzący do celu. Pierwsze efekty widoczne u mnie już po kilku tygodniach. Motywujące polecam.

Agna C.

"Znany Lekarz"

Certyfikaty